Privalumai

Šviesūs butai ir kotedžai

Visuose butuose ir kotedžuose, įrengtos didelės panoraminės vitrinos, kurios suteikia daugiau šviesos , dominuoja rytinė ir pietinė pusės svetainės dalyje.

Šilti ir ekonomiški namai

A energerinės naudingumo klasės namai ir autonominis dujinis šildymas suteiks galimybę nebrangiai ir  šiltai gyventi. Pamirškite rūpesčius apie dideles sąskaitas ir nepatogumo jausmą, kaip namie būna nuolatos , tai per šalta , tai per karšta. Šiais laikais yra galimybė įsigyti dujinio katilo valdymo pultelį ir nuotoliniu būdu reguliuoti šildymą.

Privatumas

Nuošaliame akligatvyje, kur nedidelis eismas, bus pastatytas 41 naujas namas, toliau nuo  pagrindinės gatvės, taip pat  viename name bus tik 4 butai,o kotedžai bus tik tribučiai .   Visi turės atskirus įėjimus.

Gera garso izoliacija

Tarp kaimynų išmūrintos atskiros sienos ir apšiltintos 10cm putplasčiu, tik tam, kad galėtumėte mėgautis ramybe.

Nemokamas parkavimas

Visi yra susidurę su pakavimo problemomis, ir visi puikiai žino kaip svarbu yra turėti nuolatinį parkavimą prie savo namų.

Nedidelė kaina

Kauno mieste naujos statybos sektoriuje,tai ko gero geriausias Jums pasiūlymas, kainos , kokybės ir susisiekimo atžvilgiu. 

Didelis pasirinkimas

Iš didelės pasiūlos ir išplanavimų variantų,savus namus galės atrasti  visi. 

Projekto išskirtinumas

Namai  pastatyti ant kalvos, todėl ypatingai iš antro aukšto atsiveria nuostabus vaizdas. Nedidelės sąskaitos, nedidelė būsto kaina, privers suklusti ir norinčius invenstuoti (7-8 proc metinė grąža),  net imant banko paskolą Jūs uždirbsite.